čaje Tea2O

 

 

 

 

 

Čaje Tea2O – Exkluzivní, porcované, ovocné a pravé čaje nejvyšší kvality ( s fóliovými, hygienickými přebaly sáčků bez kovových sponek)

Tea 2 O - Bambus & Mango

Bambus je hojně využíván pro svůj obsah kyseliny křemičité (tzv. bambusový cukr), která je obsažena v bambusovým stéblech a stává se tak žádaným lékem na astma. Mango je výtečným zdrojem vitamínů A, C, beta karotenu, draslíku a vlákniny. Vitamín A podporuje ostrý zrak naproti tomu vitamín C pomáhá chránit před infekčním onemocněním.

Tea 2 O - Brusinka & Pitaya

Blahodárné účinky brusinky spojené s tropickou pytaiou (nazývaná tež dračí ovoce). Plody pytaie by se chuťově daly přirovnat ke směsi angreštů a vodního melounu. Pytaia obsahuje množství vláknivy, vitamínu C a minerálů. Brusinky obsahují hodně vitamínu C, řadu organických kyselin, třísloviny stejně jako provitamin A i další antioxidanty.

Tea 2 O - Černý rybíz & Acaí

Černý rybíz v kombinaci s brazilským ovocem acai tvoří významný prvek pro náš imunitní systém. Acai je zdrojem vitamínu A a P. Vitamín C zvyšuje naší odolnost proti infekcím. Díky němu máme zdravé dásně a zuby. Spolu s vitamínem P tvoří tzv. C-komplex, bohatý na antioxidanty. Acai obsahuje více jak dvojnásobek antioxidandů než borůvky. Zvyšuje mentální energii a podporuje mozkovou činnost.

Tea 2 O - Hruška & Maca

Kombinace hrušky a prastaré léčivé bylinky maca z peruánských And. Maca má výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především významný vliv na reprodukční zdraví. Hruška díky vitamínu B, posiluje naše nervy. Pomáhá při štěpení tuků, sacharidů a bílkovin z potravy. Vitamín B účinkuje proti stresu a migréně.

Tea 2 O - Vinná réva & Withania

Spojení vinné révy a léčivé rostliny Withaya pocházející z Indie, ale také Afriky či oblasti středomoří. V Ayurvedě se kořeny W. somnifera používají k přípravě léčivých směsí. Mají afrodiziakalní, uklidňující, omlazovací a život prodlužující vlastnosti. Hrozny vinné révy obsahují vitamín C a skupinu vitamínu B (kromě B12), které jsou důležité pro metabolismus sacharidů, dobré nervy a mozek.

Tea 2 O - Zázvor & Mandarinka

Zázvor pozitivně ovlivňuje naše zažívání a pomáhá odbourávat tuk. Pomáhá při chřipce a nachlazení, bolestech hlavy a stavech napětí. Obsahuje vitamín A, který podporuje ostrý zrak. Mandarinka díky bohatému zdroji vitamínu C zvyšuje naší odolnost proto infekcím, pozitivně ovlivňuje vznik červených krvinek a reguluje vznik krvinek bílých.

Příprava: sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 6 – 8 minut. Hotový nápoj můžete dochutit cukrem nebo medem. Nápoj je lahodný za tepla i za studena. Způsob skladování: na suchém místě do 25°C, chraňte před světlem.