kávomlýnky Fiorenzato

 

Značka FIORENZATO nabízí nejlepší kávomlýnky pracující v extrémních provozních podmínkách, kde je konzumace kávy prioritou a jsou zde kladeny vysoké nároky na výsledný produkt, čímž je to nejlepší espresso.
Řídicí systémy, konstantní broušení mlecích kamenů, snadnost použití, spolehlivý výkon, vysoká odolnost, to vše zvyšuje mezinárodní prestiž této značky.

Stroje vynikají svou elegancí.
Sekundární prvky, kvalitní skelet zajišťuje velmi nízkou provozní hlučnost.

To vše splňují mlýnky na kávu značky FIORENZATO. Jsou cenným pracovním nástrojem pro práci v kavárnách, barech a restauracích.

Výrobní závod z každého úhlu pohledu vyniká dlouholetou zkušeností svých zaměstnanců, neustálým výzkumem a zdokonalováním výrobků jak z hlediska technologického, tak i estetického.

 Vášeň pro kávu, po více než sedmdesát rokůKdyž šestadvacetiletý Pietro Fiorenzato Peter otevřel vlastní firmu v Mestre psal se rok 1936. V tu dobu měl již velké znalosti získané jako zaměstnanec jedné firmy zabývající se podobnou výrobou.

Jeho vize byla vyrábět stroje vysoké kvality.

Závod se rychle rozšířil a jeho výroba neustále stoupala. To vše bohužel přerušila druhá světová války, kdy bombardování zničilo továrnu. Začínat od začátku bylo opravdu těžké, ale Pietro Fiorenzato vložil opět veškeré své síly na obnovu a oživení společnosti.

Po další desetiletí výroba pokračovala ve znamení vysoké produkce, výroby kvalitních strojů a tak jméno FIORANZATO získalo vysokou prestiž po celém světě.