Golden Brasil Coffee

Představení firemní politiky

 

Společnost GBC je hrdá na to, že představuje společnost, která má mnoholeté zkušenosti v oblasti pražení kávy: vyhledávala kávu s vynikajícími vlastnostmi a vybírá své kávy z nejlepších plantáží z celého světa, Guatemaly, Kolumbie, Brazílie, Keni, Jamajky a dalších, a vytváří tak širokou škálu s cílem poskytnout každému zákazníkovi ideální produkt.

 

Importovaná Kávová zrna jsou znovu přebírána, poté pražena a míchána dle tradičních receptur.

Všechny fáze zpracování jsou zaměřeny na dosažení produktu, který uspokojí i ty nejnáročnější chutě, aby se „kávová přestávka“ stala příjemným momentem.

 

Pozoruhodný nárůst aktivit naší společnosti v loňském roce umožňuje prodej produktů značky Golden Brasil - „Golden Brasil“, „i Caffe“ a „Arditi“ především v italských městech a zahraničních zemích díky rozšiřující se síti dealerů a komerční dynamice, která napomáhá tržním trendům v souladu s pevně stanovenými cíli: kvalitní produkt, spokojenost zákazníků optimalizace služeb.

 

Úspěchy firmy

 

Společnost GBC, v roce 2017, získala Zlatou medaili na Mezinárodní ochutnávce kávy Asia 2017 a to za kávu Golden Brasil Coffee in Black.

Dále byla zařazena do pořadí 300 "Mistři růstu", kteří získali pečeť kvality. Seznam, sestavený německým institutem kvality Kvalita a finance a publikovaný v La Repubblica - affair e finanza, je výsledkem podrobného průzkumu firem, které dosáhly nejvyššího tempa růstu a obratu ve třech období od roku 2013 do roku 2016.

 

Seznam šampionů je vyplněn na základě průměrného ročního růstu a určil tři odměny. Naše společnost byla zařazena do kategorie "Platinum" (společnosti s průměrným ročním růstem s obratem nad 30%). Cílem tohoto ocenění je ocenit dynamické podniky, které přispívají k vytváření nových impulzů pro ekonomiku a společnost. Na získáním této ceny jsme hrdí a prosazujeme zlepšení, ale především povědomí o tom, že máme skvělé vyhlídky do budoucnosti.

 

Certifikace

 

EN ISO 9001:2008

Získala certifikaci v oblasti managementu kvality pražení a prodej kávy

 

 

 

 

 

 

Autorizovaný kontrolní orgán ICEA Certification body

Mipaaf it bio 006
 

 

Zlatá medaile - Mezinárodní ochutnávka kávy Asia 2017 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dvojité vítězství pro Skupinu Golden Brasil Coffee

 

 

Italská společnost, která již řadu let pracuje v pražírenském průmyslu a poté, co získala Zlatou medaili Mezinárodního institutu ochutnávek kávy ( IIAC) v roce 2017 se směsí espressa Golden Brasil Coffee in Black, získala v roce 2018 další ocenění prestižní ceny a to se se dvěma dalšími vynikajícími produkty:

 

Zlatou medailí v kategorii "Bio" s produktem Biologico Organic 1961 - organické směsi

Zlatou medailí v kategorii "100% arabica" s produktem Arditi 100% arabica Espresso

 

IIAC je nezávislé sdružení výzkumných pracovníků založené v roce 1993 s cílem zdokonalit a šířit vědecké metody pro smyslové hodnocení kávy. Od počátku se jeho pozornost obrátila na espresso, které symbolysuje produkt „Made in Italy“. Toto sdružení tak vyvinulo ochutnávací metodu, kterou dnes uvádí IIAC jako nejreprezentativnější odkaz ve světě kávy, aby rozpoznala parametry absolutní kvality.

 

Společnost Dacatè Srl, jenž je přední společností skupiny Golden Brasil Group, získala certifikát ISO 9001/2008 a vždy se snažila o kávu s vynikajícími vlastnostmi a výběr kávy z nejlepších plantáží na světě, Guatemaly, Kolumbie, Brazílie, Keni., Jamajky a další, vytvářející široký sortiment směsí, které poskytují ideální produkt každému zákazníkovi a dokonalému produktu pro konečného spotřebitele. Od března 2017 získala společnost také certifikát organické a mleté kávy.