Golden Brasil Coffee

Představení firemní politiky

 

Společnost GBC je hrdá na to, že představuje společnost, která má mnoholeté zkušenosti v oblasti pražení kávy: vyhledávala kávu s vynikajícími vlastnostmi a vybírá své kávy z nejlepších plantáží z celého světa, Guatemaly, Kolumbie, Brazílie, Keni, Jamajky a dalších, a vytváří tak širokou škálu s cílem poskytnout každému zákazníkovi ideální produkt.

 

Importovaná Kávová zrna jsou znovu přebírána, poté pražena a míchána dle tradičních receptur.

Všechny fáze zpracování jsou zaměřeny na dosažení produktu, který uspokojí i ty nejnáročnější chutě, aby se „kávová přestávka“ stala příjemným momentem.

 

Pozoruhodný nárůst aktivit naší společnosti v loňském roce umožňuje prodej produktů značky Golden Brasil - „Golden Brasil“, „i Caffe“ a „Arditi“ především v italských městech a zahraničních zemích díky rozšiřující se síti dealerů a komerční dynamice, která napomáhá tržním trendům v souladu s pevně stanovenými cíli: kvalitní produkt, spokojenost zákazníků optimalizace služeb.

 

Úspěchy firmy

 

Společnost GBC, v roce 2017, získala Zlatou medaili na Mezinárodní ochutnávce kávy Asia 2017 a to za kávu Golden Brasil Coffee in Black.

Dále byla zařazena do pořadí 300 "Mistři růstu", kteří získali pečeť kvality. Seznam, sestavený německým institutem kvality Kvalita a finance a publikovaný v La Repubblica - affair e finanza, je výsledkem podrobného průzkumu firem, které dosáhly nejvyššího tempa růstu a obratu ve třech období od roku 2013 do roku 2016.

 

Seznam šampionů je vyplněn na základě průměrného ročního růstu a určil tři odměny. Naše společnost byla zařazena do kategorie "Platinum" (společnosti s průměrným ročním růstem s obratem nad 30%). Cílem tohoto ocenění je ocenit dynamické podniky, které přispívají k vytváření nových impulzů pro ekonomiku a společnost. Na získáním této ceny jsme hrdí a prosazujeme zlepšení, ale především povědomí o tom, že máme skvělé vyhlídky do budoucnosti.

 

Certifikace

 

EN ISO 9001:2008

Získala certifikaci v oblasti managementu kvality pražení a prodej kávy

 

 

 

 

 

 

Autorizovaný kontrolní orgán ICEA Certification body

Mipaaf it bio 006
 

 

Zlatá medaile - Mezinárodní ochutnávka kávy Asia 2017