káva Bonetto caffé

Caffé Bonetto prestižní řada je vyjímečná svou lahodnou vůní a intenzivní chutí. Espresso vyrobené z této směsi vyniká bohatou krémovou pěnou. Středním pražením docilujeme co možná nejšetrnějšího upražení zrn a díky tomu  káva v každém šálku bude nejlahodnější a s co možná nejpozitivnějším vlivem na Váš organizmus.     

Připravili jsme pro Vás tři základní druhy kávových směsí „prestižní řady“, která si najde zákazníka dle své vyjímečné chuti.

Káva Paradiso se vyznačuje svou plnou vyváženou chutí s ovocnými tóny a příjemnou čokoládovou dochutí.

Káva Eccellent je směs s nízkou aciditou. Vyniká bohatou dlouho trvající pěnou s lahodnou čokoládovou příchutí.

Oproti tomu káva Intenso je výjímečná svou květovou, ovocnou chutí a oříškovo čokoládovou dochutí.

Z tohoto je vidět široké spektrum zákazníků, kteří si mohou svou kávu zvolit dle vlastní chuti nebo i nálady či příležitosti, ke které bude šálek kávy určený.   

 

Dále nabízíme  jednodruhovou, regionální kávu z vyjímečných kávovníkových oblastí celého světa. Přitom se zaměřujeme přímo na jedinečné kávy, dle jednotlivých odrůd a oblastí kde jsou pěstovány.

Kávovníková zrna jsou pečlivě vybírána na  kávovníkových plantážích světa, dále prochází pečlivou kontrolou jakosti. Sklizeň se provádí ručním způsobem proto, aby byla sklízena pouze ta nejkvalitnější zrna. 

Dále kávovníková zrna leštíme a kalibrujeme na stejnou velikost. Zrna jsou krásně lesklá a velikostně jsou jedno jako druhé.  

Pražení:

Na pražení klademe obzvlášť velký důraz. Pražíme zrna dle nejnovějších poznatků. Středním pražením, podle vlastních technologických postupů, docilujeme co možná nejšetrnějšího upražení zrn a díky tomu  káva v každém šálku bude nejlahodnější a s co možná nejpozitivnějším vlivem na Váš organizmus.   

Moto kávy Bonetto, prestižní řady je „cesta kávy“. Tato cesta je znázorněna na etiketách. Začíná kávou Paradiso, rájem a tím i začátkem cesty. Na kávě Eccellente je znázorněna vlastní cesta, kterou musí kávovníkové zrno urazit po celém světě, aby se dostalo ke každému zákazníkovi.

Poslední v řadě je káva Intenso. Je to cíl cesty na kterém je nejen šálek toho nejlepšího espressa, ale i pohoda která je vždy s tímto příjemným prožitkem spojována.

Přejeme Vám spoustu takto příjemných chvil s kávou značka Bonetto.