mise

 

  • Společnost Gastro Kafe s.r.o. tvoří skupinka lidí, kteří kávu milují a staví ji na jedno z prvních míst svých životních priorit. Kromě toho, že poskytují dokonalý servis týkající se přípravy a konzumace kávy, který zaručí spokojené hosty v každé restauraci, umějí zajistit kompletní proškolení jak personálu, tak hostů samotných.

  • Lidé v Gastro Kafe s.r.o. jsou především nadšenci, pro které jsou obchod a zisk na stejném stupni důležitosti jako kvalitní výsledek, tedy skvělý nápoj, který konzumuje host. Práci s kávou zvládají již od samotné sklizně, přes přepravu, skladování, třídění a základní i speciální postupy při pražení. Ovládají praktiky nutné i při dalším skladování, distribuci a samotné přípravě veškerých nápojů, jejichž základ káva tvoří.

  • Takovýto tým lidí nabízí silnou podpůrnou ruku restauratérům, mimo výroby samotné kávy především s jejím výběrem a zajištěním možností servírování. Vždyť jsou to specialisté, kteří mají pravidelně zastoupení v hodnotících komisích soutěží nejen na národní, ale také na mezinárodní úrovni. Současně se orientují v systému logistiky vedení skladů, distribuce, komunikace a školení personálu jednotlivých restaurací.

  • Příslušenství a doplňky představují v dnešní době žádanou přidanou hodnotu. Z tohoto důvodu jsou v sortimentu zahrnuty i pomůcky pro baristy s podrobnými návody a radami k použití. Samozřejmostí v nabídce je i škála pochutin a kávě příbuzných nápojů, stejně jako přílohy ke kávě - cukry, drobné cukroví a malé čokolády, splu s porcelánem a technikou pro přípravu nápojů potřebnou. Není nic, co by klient firmy potřeboval a zástupci Gastro Kafe s.r.o. by nebyli schopni zařídit. Nejvyšší prioritou je přece Váš spokojený host.

  • Gastro Kafe s. r. o. dává produktům pravý název. Odmítá vydávat náhražky kávy za pravou, nevolí cestu klamání spotřebitele, kdy dochází k degradaci nejen chuti, ale i léčivých účinků nápoje samotného. Stejně přistupuje i k příslušenství, např. k základům pro přípavu teplých nápojů, především čajů. Na chuti, vůni a atmosféře výsledného nápoje se to rozhodně projeví.